Rozšiřujeme naše produktové portfolio o osvětlení pro rozváděče, IT skříně, stroje a elektrická zařízení všeho druhu. Náš dlouholetý dodavatel, společnost icotek GmbH, provedl k akvizici výrobce svítidel Alliolight (all-in-one-light, tj. svítidla pro všechny oblasti průmyslových aplikací). Tento výrobce má již přes 30 let zkušeností v oblasti svítidel a příslušenství, stejně jako řadu referencí z celého světa, tudíž přidáváme do naší nabídky produkty nejvyšší kvality. Světla ALLIOLiGHT poskytují efektivní osvětlení pro prakticky jakékoliv průmyslové aplikace, pro snadnější orientaci je jejich nabídka rozdělena do 3 kategorií:

TUBE je velmi robustní svítidlo pro stroje s nejvyššími kvalitativními standardy. Řada svítidel TUBE poskytuje efektivní osvětlení strojů a zařízení, s konektory M12 pro standardizované připojení. Svítidla jsou snadno montovatelná, otočná a nabízí životnost 50 000 provozních hodin nezávislých na okruhu. V závislosti na aplikaci můžete vybrat různé materiály trubice: buď v chemicky odolném provedení s borosilikátovým sklem, nebo v nárazu odolném provedení s polykarbonátovou trubicí. Kolísání teplot, olej, voda ani různé chemikálie nemají vliv na jas ani životnost.

ALU-LINE je inovativní osvětlení pro průmysl a IT aplikace. Řada ALU-LINE poskytuje efektivní osvětlení v rozvaděčích pro průmyslové a IT aplikace. Hliníkové tělo zaručuje vysokou kvalitu a stabilitu. Svítidla ALU-LINE nabízí integrovanou zásuvku jako praktickou přidanou hodnotu, která je dostupná ve verzích EU, CH, BE nebo GB. Vysoce svítivé LED s 1350 lumeny poskytují vyvážené homogenní plošné světlo. Další výhodou je možnost propojení několika svítidel.

ALLIO je kompaktní osvětlení do rozváděčů. Díky kompaktnímu designu a otočné trubici o 190° nabízí svítidla ALLIO systém prostorově úsporného osvětlení skříní. To umožňuje také snadnou montáž do stávajících skříní. Vysoce svítivé LED s 1050 lumeny nabízí životnost 50 000 hodin. Opálově bílá polykarbonátová trubice poskytuje homogenní, neoslňující plošné světlo.

Základní přehled najdete ZDE, pokud si novinku chcete prohlédnout a vyzkoušet, jsme Vám k dispozici.