Podporujeme

 


crulogo.jpg

Od 1.1.2017 je firma OS-KOM partnerem České ragbyové unie.


logo465x111.gif

Firma OS-KOM podporuje oddíl sportovní gymnastiky TJ Bohemians Praha, který se v minulých letech účastnil Mistroství Evropy i světa ve sportovní gymnastice a TeamGym.

rayp.jpg

Firma OS-KOM podporuje Ragbyovou akademii Yvese Perrota, která pomáhá mladým hráčům pracovat na své sportovní výkonnosti a trenérům prohlubovat své znalosti. Akademii vede odborník Yves Perrot, který kromě svých šéftrenérských aktivit vede od roku 1965 několik ragbyových škol a akademií ve Francii.


jme2016.jpg

Jsme hrdí na naše juniorské gymnastky, které na Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice 2016 v Bernu předvedly krásné výkony a obsadily skvělé 10. místo, které je nejlepším výsledkem týmu ČR v posledním desetiletí. I přes zranění největší opory, Anety Holasové, těsně před závodem, podala děvčata stabilní výkony a Vendula Měrková s Kristýnou Brabcovou se probojovaly do finále víceboje nejlepších 24 jednotlivkyň. Vendula Měrková dále obsadila celkové 9. místo na kladině. Díky naší finanční podpoře mohli se závodnicemi do Švýcarska odcestovat všichni trenéři, kteří se podíleli na přípravě, což považujeme za důležité.


 pragueyouthrugbyfestival2014.jpg

 

Firma OS-KOM sponzorovala první ročník mezinárodního ragbyového turnaje pro žákovské kategorie Prague Youth Rugby Festival 2014 pořádané kluby RC Tatra Smíchov, RC Mountfield Řičany a RK Petrovice. Turnaje pořádaného pro kategorie U7, U9 a U11a pod záštitou 1. zástupce starosty Městské části Praha 5 Judr. Petra Lachnita se zúčastnily kluby RK Petrovice, RC Slavia Praha, RC Tatra Smíchov, Amberieu Bugey XV (FR), RC Vyškov, RC Mountfield Říčany, RC Sparta Praha a Berliner SV 1892 e.V Rugby (SRN).


Oskom > Horní menu > Podporujeme