Řada MODULAR

Modulární série byla vždy oblíbenou řadou pro mnoho zákazníků. Důvodem polularity této řady, kde jsou spolehlivost a bezpečnost hlavním kritériem, je její snadné použití a všestrannost. Vzhledem k tomu, že celá řada standardních i složitých zdvihacích aplikací (např. mostové jeřáby a věžové jeřáby) může být díky ní ovládána, řada Modular zůstává u klientů Autec favoritem. To je do značné míry způsobeno postojem lidí "Jestli to funguje, neměňte to". Ten získají, pokud je výrobek spolehlivý a představuje dobrou investici po celou dobu životnosti. Mnozí berou tuto řadu přijímačů a vysílačů dlouhodobě jako jednu z nejlepších v oboru a to i na základě dalších dobrých důvodů.

Řada Modular MK a MJ bezdrátové ovladače mají funkci "odolnosti proti poruchám", to znamená, že jejich bezpečnostní funkce zůstávají k dispozici i v případě jednotlivých poruch. Tento produkt byl jedním z prvních, který využíval technologii automatického vyhledávání kanálů, která automaticky přepne do volného kanálu tak, aby vznikla interference; takže je extrémně odolný vůči "šumu", což umožňuje hladké, nepřerušované bezdrátové ovládání.

Tato řada také umožňuje uživatelům využít sdílení jako součást systému pro více jednotek. "Master & Slave", "přijmi a pusť" jsou spolu s tandemovým pohonem všechny k dispozici.

Řešení pro jeřáby a zvedací techniku:

Loading...

Rádiová dálková ovládání

Loading...

Rádiová dálková ovládání