OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

7.3.2016 Chcete se podílet na rozvoji firmy zvýšením prodejních aktivit na trhu v ČR a SR?

OS-KOM spol. s r.o. je malá česká obchodní společnost, která zastupuje v ČR a v SR výrobce elektrokomponent a elektrozařízení z EU. Jsme na trhu 24 let. Chceme se dále rozvíjet a rádi v našem kolektivu uvítáme šikovného, výkonného a samostatného kolegu na pozici:

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE – prodej sofistikovaných elektrozařízení

  • Láká Vás obchodování v technické oblasti a chcete ukázat, co ve Vás je?
  • Uplatníte se v oboru rádiových dálkových ovládání a napájení pohyblivých zařízení?
  • Umíte si organizovat čas a naplánovat svou práci?
  • Chcete uskutečňovat prodejní strategii, na jejímž vzniku jste se podílel?
  • Hledáte kolegy, které budou zajímat Vaše názory?
  • Máte za sebou prokazatelné pracovní výsledky, které si můžeme ověřit?

Odpověděl jste na otázky kladně? Možná právě Vy se pustíte do práce přímo v naší firmě.

Vaším výsledkem práce bude splněný obchodní plán - obsloužený zákazník, dodané zboží, zaplacená faktura a spokojený obchodní partner.

Nejprve se seznámíte s operativní agendou spojenou s dovozem a prodejem vybraných komodit. Ve spolupráci s kolegy se naučíte zpracovávat nabídky a postupně začnete pracovat samostatně. Angličtinu využijete při komunikaci s dodavateli jak ústně, tak písemně. Budete si domlouvat termíny návštěv u zákazníků z naší databáze, kterou budete postupně rozšiřovat. Schůzky u zákazníků vám zaberou jeden až dva dny v týdnu, součástí práce jsou služební cesty po celé ČR a výjimečně i do zahraničí. Prodané zboží často vyžaduje úpravy dle požadavků zákazníka a součástí práce je i zajištění následného servisu. Zároveň se budete podílet na marketingových aktivitách, inzerci, propagaci a výstavách.

Proto budete ještě potřebovat:

  • Znalosti na úrovni elektrotechnického vzdělání SŠ nebo VŠ
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat po celé ČR
  • AJ na komunikativní úrovni

Obor elektro je podle nás zajímavý, všudypřítomný a perspektivní. Pokud jste založením technik s obchodním duchem, zajímá Vás podstata věcí a principy fungování, pak potřebujeme právě Vás. Dostanete příležitost k dalšímu rozvoji a seberealizaci. Názory každého kolegy jsou pro nás důležité a nejlepší řešení pro dosažení výsledků hledáme v rámci celého týmu. U nás máte možnost stát se důležitým členem úspěšné firmy. Pracovat budete na více projektech najednou, dosažení cílů vyžaduje schopnost volit priority, pracovat samostatně a dokončovat úkoly. Zásadním pracovním prostředkem je u nás komunikace - s kolegy, zákazníky i zahraničními dodavateli.

Pokud to u nás chcete zkusit, pošlete nám svůj životopis na .

stanek.jpg

Oskom > Aktuality > OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE