Kabelové vlečky BRINKMANN

Ačkoliv princip funkce kabelových vleček je již velmi starý, uzavřené profily s pojízdnými kabelovými vozíky se stále hojně používají. Proto Vám nabízíme výrobky německé firmy Ralf Brinkmann, které lze použít pro ploché i kulaté kabely různých průřezů a které lze doplnit celou řadou nestandardních dílů. Profily a k nim odpovídající příslušenství se dodává ve dvou základních řadách. Obě řady mají podobné vybavení a jsou plně kompatibilní s výrobky největších konkurentů. Kromě standardních dílů nutných pro montáž nabízíme i celokovové vozíčky s kuličkovými ložisky, vozíčky s karabinami či otočné držáky kulatých kabelů a hadic.

Pro většinu aplikací se používá základní provedení podvěsné dráhy s profilem 30 × 32 × 2 mm. Tento rozměr používá většina světových výrobců, díky čemuž je zajištěna kompatibilita. Profily nabízené v délce 6 m se montují na výložníkové konzole za pomoci držáků, což jsou různé typy závěsů pro rozdílnou montáž. Existují varianty s upevňovací deskou, s přírubou, se čtyřhranými maticemi, se šroubem či typ pro navaření a individuální připevnění. Jednotlivé profily se spojují pomocí spojek, konce se vybaví krytkami a koncovými dorazy. Nainstalovaná linie se poté vybavuje prachotěsnými vozíčky s kuličkovými ložisky, které jsou v mnoha materiálových variantách pro ploché i kulaté kabely.

Katalog kabelových vleček 30 × 32 × 2 mm.

Odolnější podvěsná dráha s profilem 40 × 40 × 2,5 mm se používá tam, kde pro váhu kabelů nestačí základní varianta. Kromě větších rozměrů jsou tyto profily více tvarované, ale i zde jsou dodávány v délce 6 m, montáž na konzole za pomoci závěsů a spojkování probíhá obdobně a i nabídka vozíčků je podobná. V nabídce chybí plastové vozíčky pro ploché kabely, neboť zatížení této linie je větší a váha kabelů vyžaduje vozíčky kovové.

Katalog kabelových vleček 40 × 40 × 2,5 mm.

Poptávkový dotazník na kabelové vlečky BRINKMANN.

Oskom > Kabelové vlečky BRINKMANN